Jesteśmy jednym z dystrybutorów produktów marki PEDROSS na Polskim rynku.

Przypodłogowe listwy wykończeniowe PEDROSS cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów w całej Polsce.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną listew jako samego materiału lub łącznie z montażem. Posiadamy bogatą ofertę fornirowanych listew przypodłogowych w ponad 65 gatunkach drewna dostępnych w 12 profilach. Podążając za zmieniającymi się trendami na rynku podłóg, wzbogaciliśmy naszą ofertę o Kolekcję Elegance, czyli o listwy podłogowe produkowane z wysokogatunkowego drewna litego w modnych wybarwieniach. W tej kolekcji umieściliśmy również białe listwy przypodłogowe na rdzeniu MDF oraz drewniane listwy Abachi w wysokich modnych profilach. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą wykończeniowych listew przypodłogowych niżej na tej stronie.

Listwy fornirowane

Indywidualne, naturalne i łatwe w użyciu - to charakterystyka listew fornirowanych firmy PEDROSS w użyciu najprostszych słów. Jednakże warto przyjrzeć się bliżej każdej z warstw użytych w produkcji tych listew. Użycie wysoko gatunkowego pozbawionego sęków drewna świerkowego jako rdzenia listwy zapewnia jej trwałość i wytrzymałość zarówno w procesie produkcji jak i w postaci produktu finalnego.
Naturalny fornir drewniany połączony razem z rdzeniem listwy daje poczucie idealnej harmonii i nowoczesności produktu dzięki naturalnemu pochodzeniu. Ogromny wybór fornirów oraz innych materiałów używanych do pokrywania rdzenia pozwala na dobranie idealnej listwy do każdego typu podłogi.

ZALETY LISTEW FORNIROWANYCH:

Fornir dostępny jest w prawie każdym z gatunków drzew ( i nie tylko )co daje możliwość dobrania odpowiedniej listwy do podłogi. Listwy fornirowane są idealnym substytutem listew z litego drewna - ich produkcja jest tańsza dzięki czemu istnieje możliwość dobrania odpowiedniego profilu (wysokości i grubości) listwy przy zachowaniu racjonalnej ceny.

Profile podstawowe dostępne w naszej ofercie :

1.Wysokość 40 mm powierzchnia krycia 16 mm

( katalogowe ozn. produktu pod rys.)

 

 

2.Wysokość 60 mm, powierzchnia krycia odpowiednio 21, 15, 15 i 20 mm

( katalogowe oznaczenie produktu pod rys.)

3.Wysokość 80 mm, powierzchnia krycia odpowiednio 16 i 20 mm
( katalogowe oznaczenie produktu pod rys.)

4.Wysokość 95 mm, powierzchnia krycia 14,5 mm
(katalogowe oznaczenie produktu pod rys.)

 

 

Listwy marki Pedross zamontować można w bardzo prosty sposób dzięki systemowi CLIPSTAR: