O firmie

Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy WNĘTRZNA FOR YOU!


Dziś, w XXI wieku, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele może wymagać od nas Klient. Najlepsze rozwiązania, najnowocześniejsze technologie, najwyższa jakość usług. Oczekiwania są tak duże, że trzeba zrobić wiele, by móc im sprostać. Czy nam się udało? Mamy nadzieję, że tak! Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z doświadczeniem, która od początku istnienia działalności, postawiła przed sobą jeden główny cel- PEŁNE ZASPOKOJENIE WYMAGAŃ KLIENTA

Nasza firma WNĘTRZA FOR YOU, pragnie dziś ukazać Państwu szeroki wachlarz produktów, który mamy przyjemność zaoferować. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobór odpowiedniej podłogi, do konkretnego pomieszczenia i jak istotną rolę stanowi rodzaj zakupionego materiału. Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, oferujemy dziś unikalne, niepowtarzalne i niezwykle dobre podłogi drewniane. W swojej ofercie przedstawiamy zarówno podłogi z drewna krajowego, jak również i podłogi z drewna egzotycznego. Przeglądając naszą ofertę, każdy z Państwa będzie miał możliwość spojrzenia na rodzaj produktu, jego wygląd i funkcjonalność.

Dla naszej firmy, najważniejszą kwestię stanowi wysoka jakość. Oferowane przez nas podłogi, pochodzą zarówno z najlepszego drewna krajowego, w tym szczególnie dębowego, jak również i z drewna egzotycznego, sprowadzanego wprost z Azji, Ameryki Południowej, Afryki, jak również z Włoch. Wszystkie cechuje włoski design, piękno i niepowtarzalny wygląd. Decydując się na naszą firmę, można w pełni zaaranżować swoje wnętrze tak, jak tylko jest to możliwe - modnie, ciekawie i ponadczasowo. 

Dodatkowo, szanując Państwa czas, jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania sprzedaży naszych produktów:

  • możecie Państwo dokonać zakupów nie wychodząc z domu !
  • wysyłamy próbki w dowolne miejsce w kraju !
  • formalności można załatwić mailowo !
  • płatności dokonać przelewem lub przy odbiorze towaru !

Mamy nadzieję, że oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i zaowocuje nawiązaniem współpracy. 

Zapraszamy!

Sortuj: Nazwa| Cena